Pages Navigation Menu

Dla dzieci

Cuda z gliny

Posted by on Maj 5, 2017 in dla dzieci | 0 comments

Cuda z gliny

… u Justyny. Ciocia Potyńska jak zwykle czarowała, mali adepci ugniatania gliny byli w siódmym niebie, a efekty zabawy zostały zabrane do domu i teraz stoją na telewizorze, regale, czy komodzie. Kolejne spotkanie już niebawem.

read more

Budzenie świata

Posted by on Kwi 24, 2017 in dla dzieci | 0 comments

Budzenie świata

Przywoływanie wiosny za pomocą opowieści i baśni miało miejsce w willi 7 maja. Opowieści, muzyka i pieśni z najróżniejszych stron świata, z Syberii, Bałkanów, Afryki i Orientu, kryły w sobie sekrety pór roku. Przetykane muzyką gawędy zostały uwieńczone warsztatami wiosennymi.  Wystąpiły Katarzyna Jackowska – Enemuo, Iwona Sojka i Anna Woźniak, warsztaty poprowadziła Aldona Józefowicz.

read more

Zajęcia ceramiczne

Posted by on Mar 6, 2017 in dla dzieci | 0 comments

Zajęcia ceramiczne

Palmy i tradycje wielkanocne były tematem zajęć ceramicznych, które odbyły się w willi 19 marca, rzecz jasna pod czujnym a czułym okiem Justyny Potyńskiej. Owocem zajęć poprzedzonych gawędą etnigraficzną były palemki, kwiatki, a nawet pasyjki. Czuć, że Wielkanoc coraz bliżej.

read more

Tańce oberwańce

Posted by on Mar 1, 2017 in dla dzieci | 0 comments

Tańce oberwańce

W niedzielę 4 marca odbyły się pod strzechą Radogoszczy kolejne „Tańce oberwańce”, czyli zabawy do wtóru muzyki tradycyjnej. W rolach głównych wystąpiły: polskie tradycje, ludowe instrumenty, zapomniane piosenki i przyśpiewki oraz Patrycja Kuczyńska i Paula Kinaszewska. No i dzieci.

read more