Pages Navigation Menu

2 edycja Małych Wielkich Tektoników

2 edycja Małych Wielkich Tektoników

W niedziele 8 września ruszył drugi cykl warsztatów dla dzieci  MALI WIELCY TEKTONICY. Podczas zajęć uczestnicy w przystępny sposób zapoznają się z najciekawszymi i najcenniejszymi zabytkami miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki. Wspólnie oglądamy i omawiamy architekturę budynków utrwalonych na archiwalnych fotografiach, a następnie odtwarzamy miniatury zabytków z materiałów recykligowych: pudeł kartonowych, folii, rurek, opakowań. Na zajęciach obowiązuje: dobry humor, głowa pełna pomysłów i… buty na zmianę.  

Podczas pierwszego spotkania na warsztat budowlany wzięliśmy dwór w Jordanowicach. Poznaliśmy historię jednego z najcenniejszych zabytków Grodziska, jego właścicieli i ich sekrety. Na kolejnych zajęciach będziemy kontynuować prace związane z dworem Mokronoskich, przyjrzymy się dekoracjom i detalom architektonicznym. Zapraszamy!

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6- 12 lat. Ilość miejsc na warsztatach ograniczona. Zapisy pod numerem tel. 501 310 115. Spotykamy się w każdą 2 niedzielę miesiąca, o godz. 12.45 w Willi Radogoszcz. Zajęcia trwają 60 minut. Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram spotkań warsztatowych dla dzieci MALI WIELCY TEKTONICY w roku szkolnym 2013/2014:

8 września

13 października

10 listopada

8 grudnia

12 stycznia

9 lutego

9 marca

13 kwietnia

11 maja

8 czerwca